Телевізор Hisense 55U7KQ 55 " (55U7KQTUK)
Фото 10 |
Заряджений 4К-телевізор впевненого середнього рангу з розмірами екрану по діагоналі 55 дюймів. Як дисплей тут застосовується VA-панель з мінісвітлодіодним підсвічуванням Mini LED і квантовими точками Quantum Dot. Система підсвічування з масиву дрібних світлодіодів допомагає сформувати велику кількість зон локального затемнення, тим самим забезпечуючи повний контроль над передачею кольору екрану, його яскравістю і контрастністю.
Водночас дисплей моделі підтримує відображення HDR-контенту у поширених форматах HLG, HDR10+ та Dolby Vision (включаючи окремі гілки Adaptive та IQ). Два з чотирьох HDMI-портів в інтерфейсному полку Hisense 55U7KQ здатні приймати графіку 4K з частотою кадрів 120 Гц, також вони отримали підтримку ігрових оптимізаторів VRR (змінна кадрова частота) і ALLM (низька затримка виведення).
Соковиту картинку на екрані доповнює висококласна аудіосистема сумарною потужністю 40 Вт - в ній знайшлося місце для двох динаміків по 10 Вт та 20-ватного сабвуфера для відпрацювання басової складової. Інтелектуальні функції ТВ-панелі базуються на власній платформі VIDAA U7.0, що підтримує всі найпопулярніші системи потокового мовлення за умови підключення телевізора до Інтернету. Модель вкотре доводить, що технологія Mini LED не обов'язково має бути дорогою.
Купити Hisense 55U7KQ 55 "
Telewizor Mini LED Hisense 55U7KQ 55 cali 4K UHD | 3 538 zł |
Telewizor HISENSE 55U7KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 4 200 zł |
Telewizor HISENSE 55U7KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 4 200 zł |
Модификації Hisense 55U7KQ
Ціни на Hisense 55U7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U7KQ 55 " | від 3 538 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 65U7KQ 65 " | від 4 999 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 75U7KQ 75 " | від 6 180 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 85U7KQ 85 " | від 9 000 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 100U7KQ 100 " | від 16 999 zł | 7 пропозицій |