Телевізор Hisense 32A4K 32 "
Фото 5 |
Hisense 32A4K 32 "
2022 рік
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 32A4K 32 "
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hisense TV 32A4K - HD Smart TV 32" z trybem gry Sport AI Dźwięk Dolby DTS | 749 zł |
HISENSE Telewizor LED HISENSE 32A4K 32'' HD 60Hz VIDAA U6.0 Czarny | 799 zł |
Hisense 32" Telewizor 32A4K A4K Series - 32" LED-backlit LCD TV - HD LED 7 | 1 013 zł |
Hisense Telewizor LED 32 cale 32A4K TVHIS32LA4K0000 | 799 zł |
Telewizor LED Hisense 32A4K 32 cale 4K UHD | 739 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →