Telewizor Hisense 32A4K 32 "
Zdjęcia 5 |
Hisense 32A4K 32 "
2022 rok
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 32A4K 32 "
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hisense TV 32A4K - HD Smart TV 32" z trybem gry Sport AI Dźwięk Dolby DTS | 749 zł |
HISENSE Telewizor LED HISENSE 32A4K 32'' HD 60Hz VIDAA U6.0 Czarny | 799 zł |
Hisense 32" Telewizor 32A4K A4K Series - 32" LED-backlit LCD TV - HD LED 7 | 1 013 zł |
Hisense Telewizor LED 32 cale 32A4K TVHIS32LA4K0000 | 799 zł |
Telewizor LED Hisense 32A4K 32 cale 4K UHD | 739 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →