Телевізор Hisense 65A7KQ 65 "
Фото 10 |
Купити Hisense 65A7KQ 65 "
Усі ціни 6 →Telewizor QLED Hisense 65A7KQ 65 cali 4K UHD | 2 799 zł |
Telewizor HISENSE 65A7KQ 65'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 3 500 zł |
Telewizor Hisense 65A7KQ QLED 65'' 4K Ultra HD VIDAA | 3 755 zł |
Telewizor HISENSE 65A7KQ 65'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 2 799 zł |
Telewizor Hisense 65A7KQ QLED 65'' 4K Ultra HD VIDAA | 3 745 zł |
Відмінна контрастність і збільшений колірний охоплення
Hisense 65A7KQ, новинка 2023 року, є одним з найдоступніших 65-дюймових QLED-телевізорів. Фільтр із квантовими точками забезпечує насичене зображення та розширене колірне охоплення. У поєднанні з підсвічуванням Direct LED та контрастністю 3 200:1, модель ідеально підходить для перегляду фільмів у приміщенні із приглушеним світлом. Незважаючи на підтримку HDR10+ та Dolby Vision, обмежена яскравість у 350 ніт не дозволяє повністю розкрити потенціал HDR.
Актуальні аудіо технології
Два 10-ватні динаміки з підтримкою Dolby Atmos і DTS VirtualX створюють ефект присутності і покращують занурення в контент. ТБ оснащений інтерфейсами HDMI 2.0 з підтримкою ALLM, VRR, eARC і пропонує швидкий відгук, що особливо актуально для ігор.
Фірмова ОС VIDAA U6
VIDAA U6 — смарт-платформа власної розробки Hisense, пропонує зручний інтерфейс та широкий вибір встановлених програм, включаючи спортивні сервіси. Незважаючи на це, загальний вибір програм для завантаження обмежений. Функція AirPlay 2 і простий пульт дистанційного керування зі швидким доступом до медіа платформ спрощують використання телевізора.
Hisense 65A7KQ є доступним, але якісним варіантом QLED-телевізора, що конкурує з моделями від Samsung та інших виробників.
Модификації Hisense 65A7KQ
Ціни на Hisense 65A7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A7KQ 43 " | від 1 900 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 50A7KQ 50 " | від 2 099 zł | 3 пропозиції | ||
Hisense 55A7KQ 55 " | від 2 165 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 65A7KQ 65 " | від 2 799 zł | 6 пропозицій | ||
Hisense 75A7KQ 75 " | від 3 799 zł | 3 пропозиції |