Telewizor Hisense 65A7KQ 65 "
Zdjęcia 10 |
Kup Hisense 65A7KQ 65 "
Wszystkie ceny 6 →Telewizor QLED Hisense 65A7KQ 65 cali 4K UHD | 2 799 zł |
Telewizor HISENSE 65A7KQ 65'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 3 500 zł |
Telewizor Hisense 65A7KQ QLED 65'' 4K Ultra HD VIDAA | 3 755 zł |
Telewizor HISENSE 65A7KQ 65'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 2 799 zł |
Telewizor Hisense 65A7KQ QLED 65'' 4K Ultra HD VIDAA | 3 745 zł |
Doskonały kontrast i zwiększona gama kolorów
Nowość na rok 2023: Hisense 65A7KQ to jeden z najtańszych 65-calowych telewizorów QLED. Filtr kropek kwantowych zapewnia bogaty obraz i rozszerzoną gamę kolorów. W połączeniu z bezpośrednim podświetleniem LED i współczynnikiem kontrastu 3200:1, model ten idealnie nadaje się do oglądania filmów w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Pomimo obsługi HDR10+ i Dolby Vision, ograniczona jasność wynosząca 350 nitów uniemożliwia wykorzystanie pełnego potencjału HDR.
Najnowsze technologie audio
Podwójne głośniki o mocy 10 W z obsługą Dolby Atmos i DTS VirtualX zapewniają wciągające wrażenia i zwiększają immersję w treściach. Telewizor wyposażony jest w interfejsy HDMI 2.0 z obsługą ALLM, VRR, eARC i oferuje szybką reakcję, co jest szczególnie istotne w przypadku gier.
Zastrzeżony system operacyjny VIDAA U6
VIDAA U6 to inteligentna platforma firmy Hisense, oferująca przyjazny dla użytkownika interfejs i szeroki wybór preinstalowanych aplikacji, w tym usług sportowych. Mimo to ogólny wybór aplikacji do pobrania jest ograniczony. AirPlay 2 i prosty pilot z szybkim dostępem do platform multimedialnych sprawiają, że korzystanie z telewizora jest łatwe.
Hisense 65A7KQ to niedrogi, a jednocześnie wysokiej jakości telewizor QLED, który może konkurować z modelami Samsunga i innych producentów.
Modyfikacje Hisense 65A7KQ
Ceny na Hisense 65A7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A7KQ 43 " | od 1 900 zł | 4 oferty | ||
Hisense 50A7KQ 50 " | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
Hisense 55A7KQ 55 " | od 2 165 zł | 5 oferty | ||
Hisense 65A7KQ 65 " | od 2 799 zł | 6 oferty | ||
Hisense 75A7KQ 75 " | od 3 799 zł | 3 oferty |