Телевізор Hisense 55A7KQ 55 "
Фото 10 |
Гарненько заряджений 4К-телевізор з технологією «квантових точок» Quantum Dot Colour і просунутою системою підсвічування Direct Full Array, яка рівномірно розподіляє світло екраном. Максимум з моделі можна вичавити при споживанні HDR-контенту, благо вона отримала підтримку HDR10+ і Dolby Vision. Реалістичну акустичну картину дозволяють сформувати 10-ватні динаміки з Dolby Atmos Immersive, що працюють у парі.
Відстежуючи умови освітлення в приміщенні за даними сенсора Adaptive Light Sensor, телевізор автоматично підбирає оптимальний рівень яскравості перегляду відеоконтенту. А на основі технології AI Adaptive Depth ТВ-панель аналізує кожне зображення та регулює рівні динамічної контрастності, створюючи додаткову глибину зображення. Hisense 55A7KQ працює під керівництвом фірмової операційної системи VIDAA з підтримкою голосового керування.
Також у моделі реалізований ігровий режим Game Mode Plus - при підключенні консолей через порти HDMI v 2.1 забезпечується низька затримка введення (ALLM), стабільна кадрова частота (VRR), усувається тремтіння зображення. Все це разом збільшує шанси геймера досягти перемоги. Опорою для корпусу телевізора є цілісна підставка. Відмовившись від послуг, пристрій можна повісити на стіну за допомогою кронштейна VESA з параметрами 300х200 мм.
Купити Hisense 55A7KQ 55 "
HISENSE 55A7K 55 cali UHD 4K Smart TV QLED TV 55A7KQ | 2 165 zł |
Telewizor QLED Hisense 55A7KQ 55 cali 4K UHD | 2 200 zł |
Telewizor HISENSE 55A7KQ 55'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 2 200 zł |
Telewizor HISENSE 55A7KQ 55'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 2 500 zł |
Модификації Hisense 55A7KQ
Ціни на Hisense 55A7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A7KQ 43 " | від 1 900 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 50A7KQ 50 " | від 2 099 zł | 3 пропозиції | ||
Hisense 55A7KQ 55 " | від 2 165 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 65A7KQ 65 " | від 2 799 zł | 6 пропозицій | ||
Hisense 75A7KQ 75 " | від 3 799 zł | 3 пропозиції |