Телевізор Hisense 100U7KQ 100 "
Фото 7 |
Hisense 100U7KQ 100 "
2023 рік4K144 Гцголосове управліннясабвуферAirPlay 2≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Dolby VisionIMAX Enhancedбагато динаміків
Екран:100 ", 3840x2160 пікс, 144 Гц, Mini LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове
Сенсор освітлення.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 100U7KQ 100 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hisense 100u7kq Uled 100 4k Mini Led Tv Europe PAL | 17 902 zł |
HISENSE Telewizor Mini-LED HISENSE 100U7KQ 100'' 4K 144Hz VIDAA U7 Quantum | 16 999 zł |
Telewizor HISENSE 100U7KQ 100" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby V | 16 999 zł |
Hisense 100U7KQ - Zapytaj o CASHBACK 2000zł - Raty 0 | 17 999 zł |
Hisense 100U7KQ - Zapytaj o CASHBACK 2000zł - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 1 7 | 17 999 zł |
Модификації Hisense 100U7KQ
Ціни на Hisense 100U7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U7KQ 55 " | від 3 538 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 65U7KQ 65 " | від 4 999 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 75U7KQ 75 " | від 6 180 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 85U7KQ 85 " | від 9 000 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 100U7KQ 100 " | від 16 999 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →