Telewizor Hisense 100U7KQ 100 "
Zdjęcia 7 |
Hisense 100U7KQ 100 "
2023 rok4K144 Hzsterowanie głosowesubwooferAirPlay 2≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Dolby VisionIMAX Enhancedduża liczba głośników
Wyświetlacz:100 ", 3840x2160 px, 144 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe
Czujnik światła.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 100U7KQ 100 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hisense 100u7kq Uled 100 4k Mini Led Tv Europe PAL | 17 902 zł |
HISENSE Telewizor Mini-LED HISENSE 100U7KQ 100'' 4K 144Hz VIDAA U7 Quantum | 16 999 zł |
Telewizor HISENSE 100U7KQ 100" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby V | 16 999 zł |
Hisense 100U7KQ - Zapytaj o CASHBACK 2000zł - Raty 0 | 17 999 zł |
Hisense 100U7KQ - Zapytaj o CASHBACK 2000zł - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 1 7 | 17 999 zł |
Modyfikacje Hisense 100U7KQ
Ceny na Hisense 100U7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U7KQ 55 " | od 3 538 zł | 4 oferty | ||
Hisense 65U7KQ 65 " | od 4 999 zł | 5 oferty | ||
Hisense 75U7KQ 75 " | od 6 180 zł | 5 oferty | ||
Hisense 85U7KQ 85 " | od 9 000 zł | 4 oferty | ||
Hisense 100U7KQ 100 " | od 16 999 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →