Telewizor Hisense 75A6K 75 "
Zdjęcia 7 |
Kup Hisense 75A6K 75 "
Wszystkie ceny 15 →HISENSE Telewizor LED HISENSE 75A6K 75'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Direct Full Ar | 3 339 zł |
Hisense Telewizor LED 75 cali 75A6K TVHIS75LA6K0000 | 3 999 zł |
Telewizor LED Hisense 75A6K 75 cali 4K UHD | 3 339 zł |
Hisense 75A6K TV-LCD-HSNS-0017 | 3 999 zł |
HISENSE 75A6K UHD 4K Dolby Vision DTS Virtual VIDAA | 3 339 zł |
Innowacyjna kontrola obrazu
Ekonomiczny telewizor Hisense 75A6K z imponującym 75-calowym ekranem oferuje użytkownikom zaawansowane technologie przetwarzania obrazu i dźwięku, które zapewnią nowe wrażenia wizualne. Inteligentny system automatycznie dostosowuje każdy piksel, aby uzyskać bogaty, realistyczny obraz, a pełnowymiarowe podświetlenie FALD skutecznie eliminuje odblaski. Rozdzielczość 4K w połączeniu z obsługą HDR10+ i Dolby Vision zapewnia wysoką szczegółowość i lepszą widoczność w ciemnych scenach. Telewizor jest także wyposażony w algorytmy, które z dużą dokładnością potrafią renderować głębokie krajobrazy 3D, takie jak ośnieżone trasy czy szczyty górskie. Dodatkowe tryby AI Sports i Game Mode Plus zapobiegają rozrywaniu obrazu i opóźnieniom w szybko zmieniających się scenach, regulując częstotliwość odświeżania ekranu (VRR) i zmniejszając opóźnienie reakcji (ALLM).
Pełna kompatybilność
Hisense 75A6K jest w pełni kompatybilny z urządzeniami z systemami operacyjnymi Android i iOS. Obsługiwane jest bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe treści. Konsole do gier, klawiatury, listwy dźwiękowe i inne urządzenia można podłączyć do telewizora za pomocą złączy lub bezprzewodowo. Na uwagę zasługuje potężny system audio o mocy 30 W, który tworzy dźwięk przestrzenny DTS Virtual X z ulepszonym basem i zaakcentowanymi niskimi częstotliwościami.
Modyfikacje Hisense 75A6K
Ceny na Hisense 75A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | od 1 299 zł | 16 oferty | ||
Hisense 50A6K 50 " | od 1 499 zł | 13 oferty | ||
Hisense 55A6K 55 " | od 1 600 zł | 13 oferty | ||
Hisense 58A6K 58 " | od 1 720 zł | 5 oferty | ||
Hisense 65A6K 65 " | od 2 299 zł | 12 oferty | ||
Hisense 70A6K 70 " | od 2 799 zł | 3 oferty | ||
Hisense 75A6K 75 " | od 3 339 zł | 15 oferty | ||
Hisense 85A6K 85 " | od 5 999 zł | 5 oferty |