Телевізор Hisense 40A4K 40 "
Фото 5 |
Купити Hisense 40A4K 40 "
Усі ціни 15 →Hisense 40A4K40" Smart TV Full HD z Natural Colour Enhancer DTS Virtual X | 1 383 zł |
HISENSE Telewizor LED HISENSE 40A4K 40'' FHD 60Hz VIDAA U6.0 Czarny | 1 099 zł |
Hisense 40" Telewizor 40A4K TV LED 1080p (Full HD) | 1 365 zł |
Hisense Telewizor LED 40 cali 40A4K TVHIS40LA4K0000 | 1 199 zł |
Telewizor LED Hisense 40A4K 40 cali 4K UHD | 949 zł |
Поринь у глибину
Телевізор Hisense 40A4K пропонує користувачеві оптимальну роздільну здатність екрана (FHD) при діагоналі 40 дюймів, а також додаткові технології обробки відео та звуку. Застосування підсвічування Direct LED гарантує рівномірне розподілення світлового потоку по всьому кадру. Спеціальні алгоритми обробки кольоровості Natural Colour Enhancer покращують насиченість та збалансованість картинки. У спортивному та ігровому режимах процесор акцентує увагу на мінімізації затримок спільно з технологією штучного інтелекту, щоб користувач не пропустив жодної деталі, наприклад рух м'яча. Засіб контролю High Contrast збільшує різкість та контраст, роблячи зображення більш деталізованим, особливо у темних сценах. На закуску виробник пропонує механізми Noise Reduction та Depth Enhancer для очищення вхідного сигналу від шумів та збільшення глибини сприйняття. На окрему увагу заслуговує озвучка стандарту DTS HD з насиченими басами та оптимізованим частотним балансом. Два штатні стереодинаміки здатні створити віртуальний об'ємний звук Virtual X decoding, який подарує відчуття присутності.
Без обмежень
ТБ Hisense 40A4K оснащений власною програмною оболонкою VIDAA U6.0, яка відкриває смарт-доступ до багатьох платних медіаресурсів і фірмових безкоштовних сервісів. У технічному плані модель ніяк не обмежує користувача, пропонуючи дротові та бездротові варіанти підключення до Інтернету (Wi-Fi, LAN), передачу потокового відео на великий екран зі смартфона, виведення звуку на навушники або зовнішню аудіосистему. Багатьох засмутить відсутність Bluetooth, який допоміг би розширити можливості керування та передачі даних.