Телевізор Hisense 65U7KQ 65 "
Фото 25 |
Hisense 65U7KQ 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 144 Гц, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 65U7KQ 65 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hisense TV 65U7KQ - 65-calowy telewizor Mini LED Smart TV Quantum Dot Colo | 5 240 zł |
Telewizor HISENSE 65U7KQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 5 000 zł |
Telewizor Hisense 65U7KQ Mini LED 65'' 4K Ultra HD VIDAA | 4 999 zł |
Telewizor HISENSE 65U7KQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 5 000 zł |
Модификації Hisense 65U7KQ
Ціни на Hisense 65U7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U7KQ 55 " | від 3 538 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 65U7KQ 65 " | від 4 999 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 75U7KQ 75 " | від 6 180 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 85U7KQ 85 " | від 9 000 zł | 4 пропозиції | ||
Hisense 100U7KQ 100 " | від 16 999 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →