Телевізор Hisense 65E7KQ 65 "
Фото 8 |
Hisense 65E7KQ 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 65E7KQ 65 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HISENSE Telewizor QLED HISENSE 65E7KQ 65'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Quantum Dot | 2 799 zł |
Telewizor Hisense 65E7KQ 65'' QLED 4K UHD Smart TV | 3 999 zł |
HISENSE 65E7KQ QLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 2 799 zł |
Telewizor Hisense 65E7KQ QLED 65'' 4K Ultra HD VIDAA | 3 201 zł |
Telewizor 65E7KQ QLED 4K | 2 999 zł |
Модификації Hisense 65E7KQ
Ціни на Hisense 65E7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43E7KQ 43 " | від 1 799 zł | 9 пропозицій | ||
Hisense 50E7KQ 50 " | від 1 819 zł | 11 пропозицій | ||
Hisense 55E7KQ 55 " | від 2 199 zł | 11 пропозицій | ||
Hisense 65E7KQ 65 " | від 2 799 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →