Телевізор Hisense 43E7KQ 43 "
Фото 5 |
Hisense 43E7KQ 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 43E7KQ 43 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HISENSE Telewizor QLED HISENSE 43E7KQ 43'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Quantum Dot | 1 899 zł |
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7KQ TVHIS43LE7KQ000 | 2 199 zł |
HISENSE 43E7KQ QLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 1 899 zł |
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7KQ 129441 | 2 199 zł |
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7KQ 129441 | 2 199 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Hisense 43E7KQ
Ціни на Hisense 43E7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43E7KQ 43 " | від 1 799 zł | 9 пропозицій | ||
Hisense 50E7KQ 50 " | від 1 819 zł | 11 пропозицій | ||
Hisense 55E7KQ 55 " | від 2 199 zł | 11 пропозицій | ||
Hisense 65E7KQ 65 " | від 2 799 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →