Telewizor Hisense 43E7KQ 43 "
Zdjęcia 5 |
Hisense 43E7KQ 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 43E7KQ 43 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HISENSE Telewizor QLED HISENSE 43E7KQ 43'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Quantum Dot | 1 899 zł |
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7KQ TVHIS43LE7KQ000 | 2 199 zł |
HISENSE 43E7KQ QLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 1 899 zł |
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7KQ 129441 | 2 199 zł |
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7KQ 129441 | 2 199 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Hisense 43E7KQ
Ceny na Hisense 43E7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43E7KQ 43 " | od 1 799 zł | 9 oferty | ||
Hisense 50E7KQ 50 " | od 1 819 zł | 11 oferty | ||
Hisense 55E7KQ 55 " | od 2 199 zł | 11 oferty | ||
Hisense 65E7KQ 65 " | od 2 799 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →