Telewizor Hisense 55U6KQ 55 " (55U6KQTUK)
Zdjęcia 9 |
Hisense 55U6KQ 55 "
55 "65 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Mini LED
Obraz:Upscaling do 4K
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 55U6KQ 55 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HISENSE Telewizor HISENSE 55U6KQ 55'' 4K Mini LED Smart TV Czarno-szary | 2 999 zł |
Hisense Telewizor MINI-LED QLED 55 cali 55U6KQ TVHIS55LU6KQ000 | 2 999 zł |
HISENSE 55U6KQ MiniLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 2 999 zł |
Telewizor HISENSE 55U6KQ 55" MINILED 4K Dolby Vision Dolby Atmos | 2 999 zł |
Hisense Telewizor MINI-LED QLED 55 cali 55U6KQ 129446 | 2 999 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Hisense 55U6KQ
Ceny na Hisense 55U6KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U6KQ 55 " | od 2 899 zł | 12 oferty | ||
Hisense 65U6KQ 65 " | od 3 199 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →