Telewizor Hisense 58A6K 58 "
Zdjęcia 7 |
Hisense 58A6K 58 "
Wyświetlacz:58 ", 3840x2160 px, 60 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 58A6K 58 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Hisense 58A6K 58 cali 4K UHD | 1 720 zł |
Telewizor HISENSE 58A6K 58" LED 4K VIDAA Dolby Vision | 1 900 zł |
Telewizor Hisense 55A6K LED 58'' 4K Ultra HD Android | 2 020 zł |
Telewizor HISENSE 58A6K 58" LED 4K VIDAA Dolby Vision | 1 900 zł |
Modyfikacje Hisense 58A6K
Ceny na Hisense 58A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | od 1 299 zł | 16 oferty | ||
Hisense 50A6K 50 " | od 1 499 zł | 13 oferty | ||
Hisense 55A6K 55 " | od 1 600 zł | 13 oferty | ||
Hisense 58A6K 58 " | od 1 720 zł | 5 oferty | ||
Hisense 65A6K 65 " | od 2 299 zł | 12 oferty | ||
Hisense 70A6K 70 " | od 2 799 zł | 3 oferty | ||
Hisense 75A6K 75 " | od 3 339 zł | 15 oferty | ||
Hisense 85A6K 85 " | od 5 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →