Telewizor Hisense 75U7KQ 75 "
Zdjęcia 25 |
Hisense 75U7KQ 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 144 Hz, Mini LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 75U7KQ 75 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hisense TV 75U7KQ - 75-calowy telewizor Mini LED Smart TV Quantum Dot Colo | 7 241 zł |
Telewizor Mini LED Hisense 75U7KQ 75 cali 4K UHD | 6 180 zł |
Telewizor HISENSE 75U7KQ 75" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 7 000 zł |
Telewizor HISENSE 75U7KQ 75" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 7 000 zł |
Modyfikacje Hisense 75U7KQ
Ceny na Hisense 75U7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U7KQ 55 " | od 3 538 zł | 4 oferty | ||
Hisense 65U7KQ 65 " | od 4 999 zł | 5 oferty | ||
Hisense 75U7KQ 75 " | od 6 180 zł | 5 oferty | ||
Hisense 85U7KQ 85 " | od 9 000 zł | 4 oferty | ||
Hisense 100U7KQ 100 " | od 16 999 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →