Telewizor Hisense 50E7KQ 50 " (50E7KQTUK)
Zdjęcia 5 |
Hisense 50E7KQ 50 "
Wyświetlacz:50 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 50E7KQ 50 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HISENSE Telewizor QLED HISENSE 50E7KQ 50'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Quantum Dot | 2 099 zł |
Hisense Telewizor QLED 50 cali 50E7KQ TVHIS50LE7KQ000 | 2 099 zł |
Telewizor LED Hisense 50E7KQ 50 cali 4K UHD | 1 819 zł |
Telewizor Hisense 50E7KQ 50" QLED 4K UHD Smart TV | 2 399 zł |
HISENSE 50E7KQ QLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 2 099 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Hisense 50E7KQ
Ceny na Hisense 50E7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43E7KQ 43 " | od 1 799 zł | 9 oferty | ||
Hisense 50E7KQ 50 " | od 1 819 zł | 11 oferty | ||
Hisense 55E7KQ 55 " | od 2 199 zł | 11 oferty | ||
Hisense 65E7KQ 65 " | od 2 799 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →