Telewizor Hisense 65A6K 65 "
Zdjęcia 8 |
Hisense 65A6K 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 65A6K 65 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HISENSE 65A6K telewizor LED 65 cali UHD 4K Smart TV【Direct Full Array】Telewizor Amazon.plZłóż skargę | 2 877 zł |
HISENSE Telewizor LED HISENSE 65A6K 65'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Direct Full ArHisense A6K to telewizor z natywną rozdzielczością 4K 3840 na 2160 pikseli. Dzięki inteligentnemu upscalingowi i procesorowi... więcejprzetwarzającem MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Telewizor LED Hisense 65A6K 65 cali 4K UHDTak jak w prawdziwym świecie tak i w materiałach wideo dźwięk otacza nas z każdej strony. Dzięki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 299 zł |
Telewizor Hisense 65A6K 65" DLED 4K UHD Smart TVTelewizor Hisense 65A6K 65" UHD 4K Smart TV HDR10+ Telewizor Hisense z serii A6K o przekątnej ekranu 65". Intui Maxelektro.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Hisense 65A6K TV-LCD-HSNS-0016Wyjątkowo szczegółowa jakość 4K dla wszystkich Twoich ulubionych treści Hisense A6K to telewizor z natywną rozdzielczością 4K... więcej3840 na 2160 pikseli. Dzięki inteligentnemu upscalingowi i procesorowi przetwarzającem Komputronik.plZłóż skargę | 2 499 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Hisense 65A6K
Ceny na Hisense 65A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | od 1 299 zł | 16 oferty | ||
Hisense 50A6K 50 " | od 1 499 zł | 13 oferty | ||
Hisense 55A6K 55 " | od 1 600 zł | 13 oferty | ||
Hisense 58A6K 58 " | od 1 720 zł | 5 oferty | ||
Hisense 65A6K 65 " | od 2 299 zł | 12 oferty | ||
Hisense 70A6K 70 " | od 3 300 zł | 3 oferty | ||
Hisense 75A6K 75 " | od 3 339 zł | 15 oferty | ||
Hisense 85A6K 85 " | od 5 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 149 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, asystent, tuner T2
od 2 599 zł
65 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 472 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 219 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 499 zł
65 ", 4K, 60 Hz, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 499 zł
65 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 399 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 299 zł
65 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 599 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 179 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 490 zł
70 ", 4K, 60 Hz, ids 800 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI