Telewizor Toshiba 55QA7D63DG 55 "
Zdjęcia 9 |
Toshiba 55QA7D63DG 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2600 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 55QA7D63DG 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor QLED Toshiba 55QA7D63DG 55 cali 4K UHD | 2 148 zł |
Telewizor Toshiba 55QA7D63DG QLED 55'' 4K Ultra HD Android | 2 294 zł |
Toshiba 55QA7D63DG 55" QLED Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X 60Hz | 2 199 zł |
Telewizor QLED Toshiba 55QA7D63DG 55' 4K AndroidTV | 2 299 zł |
Toshiba 55QA7D63DG 55" QLED Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X 60Hz | 2 299 zł |
Modyfikacje Toshiba 55QA7D63DG
Ceny na Toshiba 55QA7D63DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43QA7D63DG 43 " | od 1 799 zł | 2 oferty | ||
Toshiba 50QA7D63DG 50 " | od 2 099 zł | 2 oferty | ||
Toshiba 55QA7D63DG 55 " | od 2 148 zł | 5 oferty | ||
Toshiba 65QA7D63DG 65 " | od 2 799 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →