Telewizor Hisense 55U7KQ 55 " (55U7KQTUK)
Zdjęcia 10 |
Naładowany telewizor 4K pewnej średniej klasy z ekranem o przekątnej 55 cali. W wyświetlaczu zastosowano tutaj panel VA z podświetleniem Mini LED i kropkami kwantowymi Quantum Dot. System podświetlenia, składający się z szeregu maleńkich diod LED, pomaga utworzyć dużą liczbę lokalnych stref przyciemniania, zapewniając w ten sposób pełną kontrolę nad oddawaniem kolorów, jasnością i kontrastem ekranu.
Jednocześnie wyświetlacz modelu obsługuje wyświetlanie treści HDR w popularnych formatach HLG, HDR10+ i Dolby Vision (w tym osobne gałęzie Adaptive i IQ). Dwa z czterech portów HDMI na półce interfejsu Hisense 55U7KQ obsługują grafikę 4K przy częstotliwości odświeżania 120 Hz, a także obsługują optymalizatory gier VRR (zmienna liczba klatek na sekundę) i ALLM (niskie opóźnienie wyjściowe).
Bogaty obraz na ekranie uzupełnia wysokiej jakości system audio o łącznej mocy 40 W - jest w nim miejsce na dwa głośniki o mocy 10 W i subwoofer o mocy 20 W do wypracowania składowej basowej. Inteligentne funkcje panelu telewizora oparte są na autorskiej platformie VIDAA U7.0, która obsługuje wszystkie najpopularniejsze systemy streamingu, pod warunkiem, że telewizor jest podłączony do Internetu. Model po raz kolejny udowadnia, że technologia Mini LED nie musi być droga.
Kup Hisense 55U7KQ 55 "
Telewizor Mini LED Hisense 55U7KQ 55 cali 4K UHD | 3 538 zł |
Telewizor HISENSE 55U7KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 4 200 zł |
Telewizor HISENSE 55U7KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 4 200 zł |
Modyfikacje Hisense 55U7KQ
Ceny na Hisense 55U7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U7KQ 55 " | od 3 538 zł | 4 oferty | ||
Hisense 65U7KQ 65 " | od 4 999 zł | 5 oferty | ||
Hisense 75U7KQ 75 " | od 6 180 zł | 5 oferty | ||
Hisense 85U7KQ 85 " | od 9 000 zł | 4 oferty | ||
Hisense 100U7KQ 100 " | od 16 999 zł | 7 oferty |