Telewizor Hisense 55A7KQ 55 "
Zdjęcia 10 |
Dobrze naładowany telewizor 4K z technologią Quantum Dot Color i zaawansowanym systemem podświetlenia Direct Full Array, który równomiernie rozprowadza światło po ekranie. Możesz w pełni wykorzystać model podczas oglądania treści HDR, ponieważ obsługuje on teraz HDR10+ i Dolby Vision. Realistyczny obraz akustyczny mogą stworzyć 10-watowe głośniki z technologią Dolby Atmos Immersive, pracujące parami.
Monitorując warunki oświetlenia w pomieszczeniu za pomocą danych z adaptacyjnego czujnika światła, telewizor automatycznie wybiera optymalny poziom jasności do oglądania treści wideo. Panel telewizora oparty na technologii AI Adaptive Depth analizuje każdy obraz i dostosowuje dynamiczne poziomy kontrastu, aby uzyskać dodatkową głębię obrazu. Hisense 55A7KQ działa na autorskim systemie operacyjnym VIDAA z obsługą sterowania głosowego.
Model posiada także tryb Game Mode Plus - przy podłączeniu konsoli poprzez porty HDMI v 2.1 zapewnia niskie opóźnienia wejściowe (ALLM), stabilną liczbę klatek na sekundę (VRR) oraz eliminuje drgania obrazu. Wszystko to razem zwiększa szanse gracza na osiągnięcie zwycięstwa. Korpus telewizora wsparty jest na solidnym stojaku. Rezygnując z jego usług, urządzenie można zawiesić na ścianie za pomocą uchwytu VESA o parametrach 300x200 mm.
Kup Hisense 55A7KQ 55 "
HISENSE 55A7K 55 cali UHD 4K Smart TV QLED TV 55A7KQ | 2 165 zł |
Telewizor QLED Hisense 55A7KQ 55 cali 4K UHD | 2 200 zł |
Telewizor HISENSE 55A7KQ 55'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 2 200 zł |
Telewizor HISENSE 55A7KQ 55'' QLED 4K VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision | 2 500 zł |
Modyfikacje Hisense 55A7KQ
Ceny na Hisense 55A7KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A7KQ 43 " | od 1 900 zł | 4 oferty | ||
Hisense 50A7KQ 50 " | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
Hisense 55A7KQ 55 " | od 2 165 zł | 5 oferty | ||
Hisense 65A7KQ 65 " | od 2 799 zł | 6 oferty | ||
Hisense 75A7KQ 75 " | od 3 799 zł | 3 oferty |