Telewizor LG 55UR7800 55 " (55UR78006LK)
Zdjęcia 7 |
Kup LG 55UR7800 55 "
Wszystkie ceny 12 →55-calowy telewizor UHD 2023 LG - 55UR78006LK A0047311 | 2 328 zł |
LG Telewizor LED LG 55UR78003LK 55" 4K 50Hz webOS HDR Czarny | 1 899 zł |
LG 55UR78003LK 4K UHD 50Hz 55UR7803LK | 1 899 zł |
Telewizor LG 55UR78003LK 55" LED 4K WebOS TV | 1 790 zł |
Telewizor LG 55UR78003LK 55" LED 4K WebOS TV | 1 790 zł |
W 2023 roku oferta budżetowych telewizorów LG 4K została uzupełniona o ciekawy model 55UR7800, oferujący wysokiej jakości obraz, dobry dźwięk i wygodny inteligentny interfejs oparty na systemie webOS 23.
Ekran IPS z bezpośrednim podświetleniem
Telewizor wyposażony jest w 55-calowy ekran IPS z podświetleniem Direct LED. Ekran obsługuje wideo 4K i standard HDR10, ale ze względu na ograniczoną maksymalną jasność zawartość HDR nie jest tak imponująca, jak mogłaby być.
Porty HDMI 2.1
W modelu znajdują się trzy porty HDMI 2.1 obsługujące VRR, ALLM, CEC, a jeden z nich obsługuje także eARC. Funkcje te optymalizują wrażenia z gry po podłączeniu konsoli do gier, chociaż rozdzielczość 4K przy 120 Hz nie jest dostępna ze względu na ograniczenie częstotliwości odświeżania ekranu do 60 Hz. Dodatkowo telewizor może wyświetlać treści z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji ThinQ.
inteligentny system webOS
LG 55UR7800 korzysta z własnego, inteligentnego systemu webOS w 23. wersji, zapewniającego płynny i funkcjonalny interfejs. Sklep marki LG umożliwia dostęp do szerokiej gamy aplikacji. Dokupienie dodatkowego pilota MR-23 daje Ci dostęp do asystentów głosowych oraz funkcji AI Acoustic Tuning, która dopasowuje dźwięk wbudowanych głośników do poziomu hałasu otoczenia. W pakiecie standardowym znajduje się zwykły pilot, wspomniana funkcja dostępna jest jako opcja dodatkowa.
Modyfikacje LG 55UR7800
Ceny na LG 55UR7800 |
---|---|---|---|---|
LG 43UR7800 43 " | od 1 386 zł | 16 oferty | ||
LG 50UR7800 50 " | od 2 112 zł | 2 oferty | ||
LG 55UR7800 55 " | od 1 790 zł | 13 oferty | ||
LG 65UR7800 65 " | od 2 295 zł | 5 oferty | ||
LG 75UR7800 75 " | od 3 594 zł | 2 oferty | ||
LG 86UR7800 86 " | od 5 382 zł | 2 oferty |