Telewizor LG 32LQ630B 32 "
Wideo 2Zdjęcia 2 |
LG 32LQ630B 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 32LQ630B 32 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG TV LED - LCD 32 cali HDTV 1080p E 32LQ630B6LA | 895 zł |
Telewizor LED LG 32LQ630B6LA 32 cale HD Ready | 870 zł |
Telewizor LG 32LQ630B6LA 32" LED WebOS | 1 000 zł |
Telewizor LG Smart TV 32LQ630B HD Ready | 942 zł |
LG 32LQ630B6LA 32" LED HD Ready webOS DVB-T2 | 1 199 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →