Telewizor Kruger&Matz KM0243FHD-V 43 "
Zdjęcia 11 |
Kruger&Matz KM0243FHD-V 43 "
40 "43 "
Wyświetlacz:43 ", 1920x1080 px, 60 Hz, Direct LED
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kruger&Matz KM0243FHD-V 43 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Telewizor 43" KM0243FHD-V FHD SmartTV Rozdzielczość 1920 x 108 | 1 520 zł |
Kruger & Matz Telewizor 43 cale FHD Vidaa HEVC TVKIM43LKM0243V | 1 059 zł |
Telewizor KRUGER&MATZ KM0243FHD-V 43" LED Vidaa TV | 1 110 zł |
Kruger & Matz Telewizor 43 cale FHD Vidaa HEVC 130131 | 1 059 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Kruger&Matz KM0243FHD-V
Ceny na Kruger&Matz KM0243FHD-V |
---|---|---|---|---|
Kruger&Matz KM0240FHD-V 40 " | od 962 zł | 7 oferty | ||
Kruger&Matz KM0243FHD-V 43 " | od 1 059 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →