Telewizor Kruger&Matz KM0240FHD-V 40 "
Zdjęcia 11 |
Kruger&Matz KM0240FHD-V 40 "
40 "43 "
Wyświetlacz:40 ", 1920x1080 px, 60 Hz, Direct LED
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kruger&Matz KM0240FHD-V 40 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Telewizor 40" KM0240FHD-V FHD SmartTV Rozdzielczość 1920 x 108 | 999 zł |
Kruger & Matz Telewizor 40 cali FHD VIDAA HEVC TVKIM40LKM0240V | 962 zł |
Telewizor KRUGER&MATZ KM0240FHD-V 40" LED Vidaa TV | 1 070 zł |
Kruger & Matz Telewizor 40 cali FHD VIDAA HEVC 130129 | 962 zł |
Telewizor Kruger&Matz 40" FHD smart DVB-T2/S2 H.265 Hevc | 1 047 zł |
Modyfikacje Kruger&Matz KM0240FHD-V
Ceny na Kruger&Matz KM0240FHD-V |
---|---|---|---|---|
Kruger&Matz KM0240FHD-V 40 " | od 962 zł | 7 oferty | ||
Kruger&Matz KM0243FHD-V 43 " | od 1 059 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →