Telewizor LG 32LQ6380 32 "
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Do oferty LG 2022 dołączył stosunkowo niedrogi 32-calowy telewizor. Można go rozważyć do zastosowania w kuchni lub innych małych pomieszczeniach. Model wyróżnia się białym kolorem obudowy, obsługą rozdzielczości Full HD (matryca z częstotliwością odświeżania 60 Hz) oraz obecnością autorskiej inteligentnej platformy webOS z szybkim i wygodnym interfejsem. Po podłączeniu do Internetu (do tych celów oferowany jest zarówno port LAN, jak i moduł bezprzewodowy Wi-Fi 5), użytkownik ma dostęp do różnorodnych rozrywek multimedialnych, w tym popularnych serwisów streamingowych, kin online, innych aplikacji i gier.
Telewizor LG 32LQ6380 wykonany jest w technologii jednolitego podświetlenia (Direct LED), otrzymał odpowiedzialny za przetwarzanie obrazu procesor α5 Gen 5 i formalnie wspiera rozszerzony zakres dynamiki HDR10. Dostępny jest również system głośników o mocy 10 W, tuner telewizyjny do transmisji naziemnej, satelitarnej i kablowej oraz popularne interfejsy połączeniowe. Dodatkowe funkcje modelu obejmują obsługę AirPlay 2 oraz asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa. W związku z tym można łatwo przesyłać treści z urządzeń „jabłkowych” na ekran, a także sterować telewizorem za pomocą głosu.
Kup LG 32LQ6380 32 "
Wszystkie ceny 8 →Telewizor LG 32LQ63806LC | 937 zł |
Telewizor LED LG 32LQ63806LC 32 cale Full HD | 937 zł |
LG 32LQ63806LC Biały TV-LCD-LG-0490 | 1 099 zł |
LG 32LQ63806LC 32" (81 cm), Smart TV, WebOS, FHD, 1920 x 1080, Wi-Fi, DVB- | 1 195 zł |
Telewizor 32" LG 32LQ63806LC - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 938 zł |