Telewizor LG 32LQ631C 32 " (32LQ631C0ZA)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
LG 32LQ631C 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 50 Hz
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 32LQ631C 32 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 32" Telewizor 32LQ631C0ZA LED 1080p (Full HD) | 1 077 zł |
Telewizor LG 32LQ631C0ZA 32" LED Full HD WebOS TV | 1 099 zł |
Telewizor LG 32″ 32LQ631C0ZA | 2 966 zł |
Telewizor LG 32LQ631C0ZA LED 32'' Full HD WebOS 22 | 2 694 zł |
LG - Telewizor 32" 32LQ631C FULL HD SMART TV | 899 zł |
Telewizor LED 32 cale 32LQ631C0ZA | 1 001 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →