Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast with Google TV HD (GA03131)
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Google Chromecast with Google TV HD |
|
Piąta generacja niewielkiego sieciowego odtwarzacza multimedialnego z funkcją transmisji (streamingu) treści ze smartfona, tabletu lub laptopa na ekran telewizora lub monitora wyposażonego w port HDMI. Ma bardzo przystępną cenę i jest pozycjonowany przez producenta jako niedrogie urządzenie umożliwiające dostęp do usług przesyłania strumieniowego i wyświetlanie obrazu/dźwięku z gadżetów Androida lub zakładek przeglądarki Chrome na dużych ekranach.
W porównaniu do Google Chromecast poprzednich generacji zwiększono wydajność platformy sprzętowej, poprawiono czułość i moc wbudowanego modułu Wi-Fi. Google Chromecast z odtwarzaczem multimedialnym Google TV HD może działać w sieciach bezprzewodowych w dwóch pasmach częstotliwości - 2,4 i 5 GHz i jest wyposażony w ulepszony 4-rdzeniowy procesor Amlogic S905X3 z 2 GB pamięci RAM.
Posiada prosty, zwięzły i praktyczny design, waży zaledwie 60 g. Dzięki swojej kompaktowości i lekkości z łatwością można go zabrać ze sobą w podróż, podróż, podróż służbową oraz używać z hotelowym telewizorem. Energooszczędny procesor nie wymaga aktywnego chłodzenia i działa całkowicie bezgłośnie. Oprócz markowych usług Google, Youtube, Netflix i Hulu, możesz instalować aplikacje ze sklepu Google Play. Obsługiwane są technologie DLNA i Miracast. Maksymalna obsługiwana rozdzielczość to 3840x2160, co odpowiada standardowi UltraHD/4K.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Google 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Google.
Kup Google Chromecast with Google TV HD
Wszystkie ceny 9 →Google GA03131-ITcast z Google TV HD White Lód - Rozrywka przesyłana strum | 179 zł |
GOOGLE Odtwarzacz multimedialny GOOGLE Chromecast 4.0 Google TV HD Biały | 200 zł |
Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 4 4.0 1080P HD GA03131 | 194 zł |
Google, Chromecast, 4 Hd Tv, Wifi, Pilot Smart Tv | 200 zł |
Centrum multimedialne Google Chromecast Google TV HD Biały | 234 zł |