Odtwarzacz multimedialny Apple TV 4K 64GB 2022
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Apple TV 4K 64GB 2022 |
|
Szósta generacja multimedialnego odtwarzacza sieciowego firmy Apple (trzecia ze wsparciem rozdzielczości UltraHD/4K), przeznaczona do wyświetlania w wysokiej jakości treści z autorskiego serwisu Apple TV i iTunes na telewizorze. Model ten, podobnie jak poprzednie, jest przystosowany do użytku w ekosystemie Apple i w odróżnieniu od odtwarzacza poprzedniej generacji posiada mocniejszy procesor i zwiększoną pamięć.
Dodano także możliwość kalibracji kolorów za pomocą iPhone'a i dodano ulepszoną funkcję Siri Remote. Odtwarzacz multimedialny Apple TV 4K 64GB 2022 obsługuje odtwarzanie wideo z rozszerzonym zakresem dynamiki i możliwa jest praca nie tylko z banalnym HDR10+, ale także poprawnym wyjściem strumieniowym w profesjonalnym formacie Dolby Vision. Urządzeniem steruje autorski system operacyjny tvOS i posiada dostęp do AppStore.
Można instalować gry i cieszyć się wygodną grą za pomocą pilota, zakupionego osobno kontrolera do gier lub joysticków z konsoli PlayStation 4 lub Microsoft XBOX. Konfiguracja sprzętowa opiera się na połączeniu 6-rdzeniowego procesora A15 Bionic i wbudowanej pamięci LPDDR4X. Potężny podsystem graficzny Power VR GX obsługuje zestaw najnowszych technologii renderowania obrazu 3D Open GL ES 3.0 i zapewnia przyzwoitą wydajność w grach. Za połączenia bezprzewodowe odpowiada dwuzakresowy moduł Wi-Fi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple TV 4K 64GB 2022
Wszystkie ceny 19 →APPLE Odtwarzacz multimedialny APPLE TV 4K WIFI 64GB (MN873MP/A) Czarny | 839 zł |
Apple TV 4K Wi‑Fi 64GB (3 gen.) TV-A-APL-026 | 749 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K APPLE TV 64GB 3. generacji 2022 | 749 zł |
Odtwarzacz sieciowy APPLE MN873MP/A | 924 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K APPLE TV 64GB 3. generacji 2022 | 749 zł |