Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Wideo 12Zdjęcia 4 |
Xiaomi Mi Box S 2nd Gen |
|
Kompaktowy stacjonarny sieciowy odtwarzacz multimedialny UltraHD/4K drugiej generacji oparty na systemie Android TV z obsługą HDR i szybką bezprzewodową transmisją danych w dwóch pasmach (2,4/5 GHz). Producent pozycjonuje go jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej, który może zamienić każdy telewizor LCD w pełnowartościowy kompleks rozrywkowy z rozwiniętą funkcjonalnością SMART.
Od modelu pierwszej generacji różni się mocniejszą platformą sprzętową Amlogic, w skład której wchodzi 4-rdzeniowy procesor S905X4 (Cortex-A55), 2 GB pamięci RAM LPDDR3 i 8 GB szybkiej pamięci stałej eMMC 5.0. Dzięki temu sprzętowi i zaktualizowanemu systemowi operacyjnemu Android TV 11, sieciowy odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi Box S 2. generacji jest w stanie dekodować i wyświetlać wysokiej jakości wideo w rozdzielczości do 3840x2160 (do 60 kl./s) z obsługą rozszerzonych zakres dynamiczny przy użyciu technologii HDR10 Plus i Dolby Vision.
Poprawiona 10-bitowa głębia kolorów znacznie poprawia szczegółowość obrazu, co bardzo pozytywnie wpływa na realizm obrazu. Aby odbierać różnorodne treści sieciowe, odtwarzacz z łatwością łączy się bezprzewodowo z zasobami sieciowymi (Netflix, Amazon Prime, Spotify, kina internetowe, IPTV). Obsługiwane jest także odtwarzanie plików lokalnych z dysków USB Flash/HDD. Obsługiwane są technologie bezprzewodowej transmisji obrazu Miracast, Google Cast i DLNA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Wszystkie ceny 22 →Xiaomi TV Box S 2 generacja klient strumieniowy czarny UltraHD/4K Bluetoot | 250 zł |
XIAOMI Odtwarzacz multimedialny XIAOMI Mi Box S 4k 2Gen Czarny | 249 zł |
Xiaomi TV Box S 2nd generation | 349 zł |
Xiaomi Mi TV Box S (2nd Gen) TV-A-XIA-013 | 276 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K XIAOMI MI Box S Smart TV 2-Gen Czarny | 220 zł |