Медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Відео 12Фото 4 |
Xiaomi Mi Box S 2nd Gen |
|
Компактний стаціонарний мережевий UltraHD/4К-медіаплеєр другого покоління на базі Android TV з підтримкою HDR та високошвидкісної бездротової передачі даних у двох діапазонах (2,4/5ГГц). Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який може перетворити будь-який LCD-телевізор на повноцінний розважальний комплекс із розвиненою SMART-функціональністю.
Від моделі першого покоління відрізняється більш продуктивною апаратною платформою Amlogic, що включає 4-ядерний процесор S905X4 (Cortex-A55), 2 Гб оперативної пам'яті стандарту LPDDR3 і 8 Гб швидкодіючої постійної пам'яті eMMC 5.0. Завдяки такому оснащенню та оновленій операційній системі Android TV 11, мережний медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 2nd Gen здатний декодувати та виводити на екран якісне відео з роздільною здатністю до 3840х2160 (до 60 кадр/с) з підтримкою розширеного динамічного діапазону за технологіями HDR10 .
Покращена 10-бітна колірна глибина істотно покращує деталізацію картинки, що позитивно відбивається на реалістичності зображення. Для отримання різноманітного мережного контенту плеєр легко підключається до мережевих ресурсів (Netflix, Amazon Prime, Spotify, онлайн-кінотеатри, IPTV) "по повітрю". Також підтримується відтворення локальних файлів із USB Flash/HDD-накопичувачів. Підтримуються технології бездротової передачі зображення Miracast, Google Cast та DLNA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Усі ціни 23 →Xiaomi TV Box S 2 generacja klient strumieniowy czarny UltraHD/4K Bluetoot | 249 zł |
XIAOMI Odtwarzacz multimedialny XIAOMI Mi Box S 4k 2Gen Czarny | 249 zł |
Xiaomi TV Box S 2nd generation | 349 zł |
Xiaomi Mi TV Box S (2nd Gen) TV-A-XIA-013 | 276 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K XIAOMI MI Box S Smart TV 2-Gen Czarny | 220 zł |