Tuner TV Wiwa H.265 DVB (74310)
Zdjęcia 3 |
Wiwa H.265 DVB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wiwa H.265 DVB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiwa Tuner H.265 DVB-T/DVB-T2 H.265 HD UDWIWT2H2650000 | 84 zł |
WIWA H.265 (DVB-T2) TUN-SAT-WWA-002 | 120 zł |
Dekoder WIWA H.265 DVB-T2/HEVC/H.265 | 120 zł |
Wiwa Tuner H.265 DVB-T/DVB-T2 H.265 HD 74310 | 95 zł |
WIWA Tuner TV WIWA H.265 2790Z (DVB-T) | 85 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →