Tuner TV Ferguson Ariva T30
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Ferguson Ariva T30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferguson Ariva T30
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FERGUSON Tuner TV FERGUSON Ariva T30 Mini Czarny | 100 zł |
Dekoder DVB-T Ferguson Ariva T30 | 109 zł |
Dekoder FERGUSON Ariva T30 DVB-T2/HEVC/H.265 | 130 zł |
FERGUSON Tuner DVB-T2 Ferguson Ariva T30 Mini H265 HEVC | 118 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →