Tuner TV Kruger&Matz KM9999
Zdjęcia 10 |
Kruger&Matz KM9999 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz KM9999
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger & Matz Mini Tuner DVB-T2 HEVC H.265 HDMI UDKIMT2KM99 | 80 zł |
KRUGER & MATZ DEKODER DVB-T2H.265 HEVC MINI KM9999 | 104 zł |
Kruger & Matz Mini Tuner DVB-T2 HEVC H.265 HDMI 88552 | 80 zł |
Kruger & Matz DEKODER DVB-T2H.265 HEVC MINI KM9999 | 79 zł |
Tuner TV Kruger&Matz KM9999 | 82 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →