Telewizor Philips 55PUS7608 55 "
Zdjęcia 3 |
Philips 55PUS7608 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 55PUS7608 55 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS PUS7608 139 cm 55 cali Smart 4K LED TV 60Hz Pixel Precise Ultra HD | 1 999 zł |
Telewizor Philips 55PUS7608/12 | 2 019 zł |
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7608/12 TVPHI55LPUS7608 | 3 187 zł |
Philips 55PUS7608/12 TV-LCD-PHI-0702 | 2 299 zł |
Telewizor PHILIPS 55PUS7608 55" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision | 2 300 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Philips 55PUS7608
Ceny na Philips 55PUS7608 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS7608 43 " | od 1 239 zł | 19 oferty | ||
Philips 50PUS7608 50 " | od 1 478 zł | 21 oferta | ||
Philips 55PUS7608 55 " | od 1 621 zł | 17 oferty | ||
Philips 65PUS7608 65 " | od 2 149 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →