Telewizor Philips 32PFS6908 32 "
Philips 32PFS6908 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 32PFS6908 32 "
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 32PFS6908/12 32'' FHD 60Hz Ambilight Antracy | 1 499 zł |
Philips 32" Telewizor 32PFS6908 LED 1080p (Full HD) | 1 007 zł |
Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6908/12 TVPHI32LPFS6908 | 1 932 zł |
Telewizor LED Philips 32PFS6908 32 cale Full HD | 1 007 zł |
Philips 32PFS6908/12 Ambilight 3 TV-LCD-PHI-0714 | 1 499 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →