Telewizor Philips 32HFL5114 32 "
Philips 32HFL5114 32 "
32 "43 "
2021 rokChromecast
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Sterowanie:asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 32HFL5114 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 32HFL5114/12 TV 813 cm 32" Full HD Smart TV Wi-Fi Black | 1 430 zł |
Telewizor Philips 32HFL5114/12 LED 32'' Full HD Android | 2 680 zł |
Philips 32hfl5114/12 32´´ Full Hd Hotel Tv Czarny Europe PAL / EU Plug | 2 084 zł |
Modyfikacje Philips 32HFL5114
Ceny na Philips 32HFL5114 |
---|---|---|---|---|
Philips 32HFL5114 32 " | od 1 430 zł | 3 oferty | ||
Philips 43HFL5114 43 " | od 2 869 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →