Telewizor Philips 32PHS6808 32 "
Zdjęcia 3 |
Philips 32PHS6808 32 "
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 32PHS6808 32 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Smart TV 32PHS6808/12 80 cm 32 cale telewizor LED HD 60 Hz HDR | 1 056 zł |
Telewizor Philips 32PHS6808/12 | 779 zł |
Telewizor LCD Philips 32PHS6808/12 32 cale HD Ready | 763 zł |
Telewizor Philips 32PHS6808/12 32" LED HD Ready Smart TV | 1 149 zł |
Philips 32PHS6808/12 TV-LCD-PHI-0676 | 799 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Philips 32PHS6808
Ceny na Philips 32PHS6808 |
---|---|---|---|---|
Philips 24PHS6808 24 " | od 881 zł | 11 oferty | ||
Philips 32PHS6808 32 " | od 763 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →