Telewizor Philips 43PFS6808 43 "
Zdjęcia 10 |
Philips 43PFS6808 43 "
Wyświetlacz:43 ", 1920x1080 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 43PFS6808 43 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 43PFS6808 43 Full HD Smart HDR Saphi 43PFS6808/12 | 2 381 zł |
Telewizor Philips 43PFS6808/12Szybko znajdujcie interesujące treści do przeglądania! Ten telewizor Smart TV z krótkim czasem reakcji pomoże szybko znaleźć... więcejpotrzebną treść w popularnych serwisach przesyłania strumieniowego, a także zaoferuje szereg rekomendacji. Doceńcie obraz wysokiej wyraźności i sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Rozetka.plZłóż skargę | 1 389 zł |
Telewizor LED Philips LED 43PFS6808 43 cale Full HDTelewizor, który uwielbia przesyłać strumieniowo Telewizor FHD Mniej czasu na przeglądanie i... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 389 zł |
Philips 43PFS6808/12 TV-LCD-PHI-0713Telewizor, który uwielbia przesyłać strumieniowo Mniej czasu na przeglądanie i więcej czasu na korzystanie! Ten dynamiczny te... więcejlewizor Smart TV wyszuka wszystkie duże usługi przesyłania strumieniowego, aby szybko znaleźć to, czego szukasz lub zaproponuje coś nowego. Otrzymasz również ostry obraz i kontrolę głosu. Ostry i żywy obraz. Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Philips Full HD LED. Silnik przetwarzania w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Otrzymaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem. Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV. Z nowym telewizorem Smart TV szybko znajdziesz ulubioną rozrywkę. Lubisz serial? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, takie jak akcja lub dramat, i wyświetlać sugestie z najlepszych usług strumieniowych – wszystko w jednym miejscu. Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i Alexa. Masz wybór asystentów głosowych! Możesz sterować telewizorem i poprosić Asystenta Google o wyszukiwanie programów i filmów za pomocą inteligentnych głośników Google. Możesz też zapytać Alexę za pośrednictwem urządzeń z obsługą Alexa. Smukła, atrakcyjna konstrukcja. Szukasz telewizora, który pasuje do pokoju? Praktycznie bezramkowy ekran tego inteligentnego telewizora można umieścić w niemal każdym wnętrzu. Smukłe, jasnoszare nóżki sprawiają wrażenie unoszenia ekranu nad telewizorem. Doskonały do gier. Niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli. Lubisz grać w gry? Ustawienie niskiego opóźnienia wejścia włącza się automatycznie po włączeniu konsoli, co zapewnia płynną grę nawet wtedy, gdy akcja jest bardzo dynamiczna. Zapakowane na przyszłość. Ekologiczne opakowanie i materiały. Ten telewizor to nie tylko inwestycja w świetny obraz i dźwięk, ale także inwestycja w przyszłość. Nasze opakowania wykorzystują karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a nasze materiały drukowane – papier z recyklingu Komputronik.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Telewizor Philips 43PFS6808/12 LCD 43'' Full HD SAPHI | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Philips 8 (Android TV, 2022)Porównaj w tabeli →
od 3 128 zł
55 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 859 zł
50 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 899 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 599 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 649 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 843 zł
65 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 900 zł
75 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 391 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 895 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 500 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 750 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 259 zł
75 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 399 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 199 zł
70 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 185 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 899 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 389 zł
43 ", Full HD, 60 Hz, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 187 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 799 zł
50 ", 4K, 60 Hz, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 802 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 624 zł
50 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Smart TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 391 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 439 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 298 zł
43 ", Full HD, 60 Hz, ids 1200 kl./s, Direct LED, HDR10, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 689 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 359 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 700 zł
50 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 239 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, asystent, tuner T2
od 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2