Telewizor Samsung UE-32T4305 32 "
Samsung UE-32T4305 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 50 Hz, ids 900 kl./s, Edge LED
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-32T4305 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung UE32T4305AE 8806094931044 | 1 607 zł |
Samsung 32" Telewizor UE32T4305AEXXC LED 720p | 1 023 zł |
Telewizor Samsung UE32T4305 LED 32'' HD Ready Tizen | 2 617 zł |
Samsung 32t4305a 32´´ Hd Led Tv Posrebrzany Europe PAL UE32T4305AEXXC | 1 247 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →