Телевізор Samsung UE-50CU7172 50 " (UE50CU7172UXXH)
Фото 6 |
Смарт-телевізор базового рівня із лінійки Samsung Crystal UHD 2023 року. Лицьова панель пристрою надана у розпорядження 50-дюймовому 4К-екрану з фірмовими технологіями покращення контрастності та кольору (Contrast Enhancer та Pur Color відповідно). Обробкою зображень на дисплеї заправляє процесор Crystal 4K, також він відповідає за масштабування контенту до формату 4К із нижчих роздільних здатностей кадру.
За звучання телевізора відповідають стереодинаміки 2х10 Вт з функцією OTS Lite для імітації просторового 3D-звучання. Потенціал Samsung UE-50CU7172 розкривається при підключенні до інтернету через мережу Wi-Fi або через бортовий роз'єм LAN. Смарт-оболонка телевізора на базі доморощеної ОС Tizen славиться своєю гнучкістю в плані зручності керування та підтримкою великої кількості сервісів для перегляду контенту онлайн.
Більше того, модель слухає та розуміє глядача — взаємодія з телевізором за допомогою голосових команд реалізована через помічників Google Assistant, Amazon Alexa та Bixby. Бонусом у смарт-оболонці передбачені інструменти SmartThings для керування пристроями з екосистеми «розумного» будинку. Настінний варіант монтажу ТВ-панелі має на увазі використання кронштейна VESA у типорозмірі 200х200 мм.
Купити Samsung UE-50CU7172 50 "
Усі ціни 12 →Samsung UE50CU7172UXXH TV 127 cm 50" 4K Ultra HD Smart TV WiFi Noir | 1 699 zł |
Telewizor Samsung UE50CU7172UXXH 50" LED 4K UHD Tizen TV | 2 399 zł |
Samsung UE50CU7172 TV-LCD-SAM-0918 | 1 699 zł |
Telewizor Samsung 50 " 4K SmartTV Wi-Fi HDR | 1 610 zł |
Samsung Telewizor TV 50 50CU7172 UHD - 50" - 4K - Smart TV | 1 599 zł |
Модификації Samsung UE-50CU7172
Ціни на Samsung UE-50CU7172 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7172 43 " | від 1 328 zł | 14 пропозицій | ||
Samsung UE-50CU7172 50 " | від 1 573 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung UE-55CU7172 55 " | від 990 zł | 23 пропозиції | ||
Samsung UE-65CU7172 65 " | від 2 079 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung UE-75CU7172 75 " | від 3 398 zł | 11 пропозицій | ||
Samsung UE-85CU7172 85 " | від 6 172 zł | 5 пропозицій |