Telewizor Samsung UE-50CU7172 50 " (UE50CU7172UXXH)
Zdjęcia 6 |
Inteligentny telewizor klasy podstawowej z oferty Samsung Crystal UHD 2023. Na przednim panelu urządzenia znajduje się 50-calowy ekran 4K z autorskimi technologiami poprawiającymi kontrast i odwzorowanie kolorów (odpowiednio Contrast Enhancer i Pur Color). Za przetwarzanie obrazu na wyświetlaczu odpowiada procesor Crystal 4K, odpowiada on również za skalowanie treści do formatu 4K z niższych rozdzielczości klatek.
Telewizor jest zasilany przez 2 głośniki stereo o mocy 10 W z systemem OTS Lite do symulacji dźwięku przestrzennego 3D. Potencjał Samsung UE-50CU7172 ujawnia się po podłączeniu do Internetu przez sieć Wi-Fi lub przez wbudowane złącze LAN. Powłoka smart TV oparta na homebrew OS Tizen słynie z elastyczności pod względem łatwości zarządzania i obsługi dużej liczby usług do przeglądania treści online. Co więcej, model słucha i rozumie widza – interakcja z telewizorem za pomocą poleceń głosowych realizowana jest przez Asystenta Google, Amazon Alexa i Bixby. Jako bonus, smart shell udostępnia narzędzia SmartThings do zarządzania urządzeniami z ekosystemu inteligentnego domu. Opcja montażu ściennego panelu TV wiąże się z zastosowaniem uchwytu VESA w rozmiarze 200x200 mm.
Kup Samsung UE-50CU7172 50 "
Wszystkie ceny 12 →Samsung UE50CU7172UXXH TV 127 cm 50" 4K Ultra HD Smart TV WiFi Noir | 1 699 zł |
Telewizor Samsung UE50CU7172UXXH 50" LED 4K UHD Tizen TV | 2 399 zł |
Samsung UE50CU7172 TV-LCD-SAM-0918 | 1 699 zł |
Telewizor Samsung 50 " 4K SmartTV Wi-Fi HDR | 1 610 zł |
Samsung Telewizor TV 50 50CU7172 UHD - 50" - 4K - Smart TV | 1 749 zł |
Modyfikacje Samsung UE-50CU7172
Ceny na Samsung UE-50CU7172 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7172 43 " | od 1 328 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-50CU7172 50 " | od 1 573 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-55CU7172 55 " | od 990 zł | 23 oferty | ||
Samsung UE-65CU7172 65 " | od 2 079 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-75CU7172 75 " | od 3 398 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-85CU7172 85 " | od 6 172 zł | 5 oferty |