Telewizor Samsung UE-75CU7172 75 " (UE75CU7172UXXH)
Zdjęcia 6 |
Samsung UE-75CU7172 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 50 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-75CU7172 75 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Samsung UE75CU7172 75 cali 4K UHD | 3 430 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU7172U 75" LED 4K Tizen TV | 5 000 zł |
SAMSUNG UE75CU7172U LED 4K Smart TV HDR DVB-T2/HEVC UE75CU7172UXXH | 3 690 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU7172U 75" LED 4K Tizen TV | 5 000 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU7172U 75" LED 4K Tizen TV UE75CU7172UXXH | 3 690 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung UE-75CU7172
Ceny na Samsung UE-75CU7172 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7172 43 " | od 1 328 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-50CU7172 50 " | od 1 584 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-55CU7172 55 " | od 1 683 zł | 22 oferty | ||
Samsung UE-65CU7172 65 " | od 2 079 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-75CU7172 75 " | od 3 398 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-85CU7172 85 " | od 6 172 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →