Telewizor Samsung UE-43CU7172 43 " (UE43CU7172UXXH)
Zdjęcia 6 |
Średniej wielkości inteligentny telewizor klasy podstawowej z linii Samsung Crystal UHD 2023. Otoczony cienkimi ramkami na przednim panelu urządzenia rozpościera się ekran o przekątnej 43 cali i rozdzielczości nadawanego obrazu 3840x2160 pikseli. Wyświetlacz poprawnie wyświetla treści HDR i ma standardową częstotliwość odświeżania 60 Hz. Z wbudowanych technologii można zauważyć Contrast Enhancer i Dynamic Crystal Color, dzięki którym kontrast i jasność obrazu są dopracowane.
System operacyjny Samsung UE-43CU7172 jest reprezentowany przez zastrzeżoną platformę Tizen z preinstalowanymi asystentami głosowymi Google Assistant, Amazon Alexa i Bixby. System operacyjny posiada również narzędzia do zarządzania urządzeniami z ekosystemu inteligentnego domu. Telewizor jest podłączony do Internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub wbudowanego złącza LAN. Inne interfejsy panelu telewizora obejmują pojedynczy port USB, trzy złącza HDMI, optyczne wyjście audio do głośników zewnętrznych lub markowy soundbar. Własne głośniki urządzenia zapewniają maksymalną moc wyjściową audio 20 W, a OTS Lite zapewnia wciągający dźwięk 3D. Korpus modelu spoczywa na dwóch osobnych nóżkach po bokach, zamiast nich można skorzystać z usług uchwytu VESA 200x200 mm do zawieszenia telewizora na ścianie.
Kup Samsung UE-43CU7172 43 "
Wszystkie ceny 13 →Telewizor Samsung 43CU7172 UE43CU7172U | 1 403 zł |
Telewizor LED Samsung UE43CU7172 43 cale 4K UHD | 1 328 zł |
Telewizor Samsung UE43CU7172UXXH 43" LED 4K UHD Tizen TV | 1 499 zł |
Samsung UE43CU7172 TV-LCD-SAM-0917 | 1 499 zł |
SAMSUNG UE43CU7172U LED 4K Smart TV HDR DVB-T2/HEVC UE43CU7172UXXH | 1 899 zł |
Modyfikacje Samsung UE-43CU7172
Ceny na Samsung UE-43CU7172 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7172 43 " | od 1 328 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-50CU7172 50 " | od 1 584 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-55CU7172 55 " | od 1 683 zł | 22 oferty | ||
Samsung UE-65CU7172 65 " | od 2 079 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-75CU7172 75 " | od 3 398 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-85CU7172 85 " | od 6 172 zł | 5 oferty |