Telewizor Samsung UE-65CU7172 65 " (UE65CU7172UXXH)
Zdjęcia 6 |
Kup Samsung UE-65CU7172 65 "
Wszystkie ceny 11 →SAMSUNG Telewizor 65CU7172UXXH UE65CU7172UXXH | 3 723 zł |
Telewizor Samsung UE65CU7172UXXH | 2 529 zł |
Telewizor LED Samsung UE65CU7172 65 cali 4K UHD | 2 499 zł |
Telewizor Samsung UE65CU7172UXXH 65" LED 4K UHD Tizen TV | 3 299 zł |
Samsung UE65CU7172 TV-LCD-SAM-0925 | 2 799 zł |
Niedrogi telewizor 4K o wysokim kontraście
Samsung UE-65CU7172 to młodszy model Samsunga z serii 7 na rok 2023, dostępny w rozmiarach od 43 do 85 cali. Telewizor jest wykonany w plastikowej obudowie i wyposażony w stabilne nóżki zapewniające bezpieczny montaż. Jedną z jego kluczowych cech jest zdolność do zapewniania obrazów o wysokim kontraście, co czyni go doskonałym wyborem do oglądania filmów w warunkach słabego oświetlenia.
Funkcjonalny system operacyjny Tizen
Pomimo zastosowania nienowego procesora Crystal 4K (2020), telewizor sprawnie radzi sobie z zadaniami dzięki systemowi operacyjnemu Tizen. Zapewnia płynną pracę, dobrą wydajność i szeroki wybór zastosowań. Tryb MultiView umożliwia jednoczesne wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, np. telewizji kablowej i smartfona.
Wysokiej jakości dźwięk i praktyczny pilot
Telewizor jest wyposażony w głośniki stereo o mocy 20 W z dodatkowymi funkcjami poprawiającymi dźwięk, w tym OTS Lite zapewniającym efekt przestrzenny. Funkcja Q-Symphony umożliwia jednoczesne korzystanie z wbudowanych głośników i zewnętrznego soundbara. W zestawie znajduje się podstawowy pilot bez możliwości sterowania głosowego.
Warto jednak zaznaczyć, że szczytowa jasność ekranu nie jest wysoka, co jest typowe dla telewizorów z niższej półki. Obsługa HDR ma w tym przypadku ograniczony wpływ. Jednak Samsung UE-65CU7172 to dobry wybór dla tych, którzy szukają telewizora z wysokiej jakości obrazem i wygodną inteligentną platformą.
Modyfikacje Samsung UE-65CU7172
Ceny na Samsung UE-65CU7172 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7172 43 " | od 1 328 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-50CU7172 50 " | od 1 573 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-55CU7172 55 " | od 990 zł | 23 oferty | ||
Samsung UE-65CU7172 65 " | od 2 079 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-75CU7172 75 " | od 3 398 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-85CU7172 85 " | od 6 172 zł | 5 oferty |