Telewizor Samsung UE-55CU7172 55 " (UE55CU7172UXXH)
Zdjęcia 6 |
Zrównoważony smart TV z oferty Samsunga na 2023 rok. W centrum uwagi modelu znajduje się panel 4K, na którym obraz jest emitowany w maksymalnej rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Własne systemy poprawy jakości obrazu Contast Enhancer i Pur Color mają na celu upiększenie transmitowanych treści. Telewizor skutecznie skaluje również wideo do 4K z niższych rozdzielczości klatek, co wykorzystuje procesor obrazu Crystal 4K.
Akompaniament dźwiękowy temu, co dzieje się na ekranie, zapewniają dwa głośniki o łącznej mocy 20 W z imitacją dźwięku przestrzennego OTS Lite. Samsung UE-55CU7172 jest zasilany przez domowy inteligentny system Tizen, który obsługuje dużą liczbę serwisów streamingowych i ma asystentów głosowych: Google Assistant, Amazon Alexa, autorski Bixby. Model otrzymał trzy złącza HDMI oraz optyczne wyjście audio na zewnętrzne głośniki lub soundbar. Zamiast tradycyjnego sposobu montażu na płaskich poziomych powierzchniach, telewizor można zawiesić na ścianie za pomocą uchwytu VESA 200x200 mm.
Kup Samsung UE-55CU7172 55 "
Wszystkie ceny 19 →Samsung UE55CU7172UXXH 55 UHD Smart TV LED | 2 929 zł |
Telewizor LED Samsung UE55CU7172 55 cali 4K UHD | 1 699 zł |
Telewizor Samsung UE55CU7172UXXH 55" LED 4K UHD Tizen TV | 2 499 zł |
Samsung UE55CU7172 TV-LCD-SAM-0919 | 1 899 zł |
SAMSUNG UE55CU7172U LED 4K Smart TV HDR DVB-T2/HEVC UE55CU7172UXXH | 2 199 zł |
Modyfikacje Samsung UE-55CU7172
Ceny na Samsung UE-55CU7172 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7172 43 " | od 1 328 zł | 14 oferty | ||
Samsung UE-50CU7172 50 " | od 1 573 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-55CU7172 55 " | od 990 zł | 23 oferty | ||
Samsung UE-65CU7172 65 " | od 2 079 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-75CU7172 75 " | od 3 398 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-85CU7172 85 " | od 6 172 zł | 5 oferty |