Telewizor Samsung QE-55Q77C 55 " (QE55Q77CATXXN)
Zdjęcia 5 |
Duży 55-calowy telewizor Smart TV z technologią kropek kwantowych QLED zapewniających doskonałą jakość obrazu. Zastosowana w modelu pseudo-dziesięciobitowa matryca VA (8 bitów + FRC) zapewnia wysoką maksymalną jasność, doskonałą gamę kolorów i zwiększoną częstotliwość odświeżania (120 Hz). Obsługuje Samsung QE-55Q77C, potrafi odtworzyć ponad miliard kolorów i poprawnie wyświetlać wideo o wysokim zakresie dynamiki (HDR10, HDR10+ i HLG).
Po podłączeniu konsoli do gier przez porty HDMI możliwy jest sygnał wyjściowy 4K przy 120 kl./s. Tutaj z pomocą przychodzi autorska technologia Xcelerator Turbo+, gwarantująca nieskazitelnie płynną rozgrywkę. Wraz z nim zapowiedziana jest obsługa AMD FreeSync Premium Pro dla telewizora. Za dźwięk telewizora odpowiada para głośników szerokopasmowych o łącznej mocy 20 W. Jako system operacyjny model opiera się na własnym opracowaniu Samsunga – Tizen 7.0. Wydano dla niego wiele aplikacji i klientów do przeglądania transmisji strumieniowych, system zapewnia także wygodne wyszukiwanie głosowe. Na koniec warto wspomnieć, że telewizor może służyć jako centralny hub do sterowania urządzeniami z ekosystemu inteligentnego domu (SmartThings).
Kup Samsung QE-55Q77C 55 "
Wszystkie ceny 9 →SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55Q77CAT Tytanowo-srebrny | 3 609 zł |
Telewizor QLED Samsung QE55Q77C 55 cali 4K UHD | 2 989 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55Q77C 55" QLED 4K 120HZ Tizen TV HDMI 2.1 | 3 609 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55Q77C 55" QLED 4K 120HZ Tizen TV HDMI 2.1 | 3 150 zł |
Telewizor Samsung QE55Q77CATXXH QLED 55'' 4K Ultra HD Tizen | 3 687 zł |
Modyfikacje Samsung QE-55Q77C
Ceny na Samsung QE-55Q77C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55Q77C 55 " | od 2 989 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-65Q77C 65 " | od 4 099 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-75Q77C 75 " | od 4 999 zł | 8 oferty |