Telewizor Samsung QE-75Q77C 75 " (QE75Q77CATXXN)
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-75Q77C 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Direct Dual LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-75Q77C 75 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE75Q77CAT Tytanowo-srebrny | 4 999 zł |
Telewizor QLED Samsung QE75Q77C 75 cali 4K UHD | 4 999 zł |
Telewizor SAMSUNG QE75Q77C 75" QLED 4K 120HZ Tizen TV HDMI 2.1 | 5 799 zł |
Telewizor SAMSUNG QE75Q77C 75" QLED 4K 120HZ Tizen TV HDMI 2.1 | 4 999 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Samsung QE-75Q77C
Ceny na Samsung QE-75Q77C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55Q77C 55 " | od 2 989 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-65Q77C 65 " | od 4 099 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-75Q77C 75 " | od 4 999 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →