Telewizor Samsung QE-55Q80C 55 "
Zdjęcia 5 |
Zaawansowany telewizor 4K z panelem o przekątnej 55 cali opartym na technologii kropek kwantowych (QLED). Ekran modelu emituje jasny i nasycony obraz z dokładnym odwzorowaniem kolorów, skutecznie radzi sobie z odtwarzaniem treści HDR. Telewizor zyskał wsparcie dla rozszerzonej specyfikacji dynamicznego obrazu HDR10+ i HLG. Gracze konsolowi i PC docenią wbudowane cztery porty HDMI 2.1, które przetwarzają sygnały wejściowe 4K 120 Hz w automatycznym trybie niskiego opóźnienia (ALLM).
Złącze HDMI o numerze „3” obsługuje również technologię eARC. Soundbar w konstrukcji Samsunga QE-55Q80C jest reprezentowany przez dwa głośniki i subwoofer o łącznej mocy 40 watów. Telewizor brzmi najlepiej z Dolby Atmos. Jako system inteligentny wykorzystuje autorski system operacyjny Tizen z pełnoekranowym ekranem głównym i szybkim dostępem do obszernej listy aplikacji do przesyłania strumieniowego.
Podłączenie panelu TV do Internetu jest możliwe za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub poprzez złącze LAN. W półce interfejsu modelu znajdują się 2 porty USB. Telewizor wyposażony jest w wieloformatowy tuner cyfrowy do odbioru tradycyjnych sygnałów telewizyjnych, a ponadto urządzenie rozumie polecenia głosowe wydawane za pośrednictwem wirtualnych asystentów Google Assistant, Amazon Alexa czy Bixby.
Kup Samsung QE-55Q80C 55 "
Wszystkie ceny 17 →SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55Q80CAT Tytanowo-srebrny | 3 999 zł |
Telewizor QLED Samsung QE55Q80C 55 cali 4K UHD | 2 999 zł |
Samsung QE55Q80CAT TV-LCD-SAM-0935 | 3 899 zł |
Samsung Samsung 55” QLED 4K Q80C QE55Q80CATXXH | 3 999 zł |
Modyfikacje Samsung QE-55Q80C
Ceny na Samsung QE-55Q80C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-50Q80C 50 " | od 2 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung QE-55Q80C 55 " | od 2 999 zł | 17 oferty | ||
Samsung QE-65Q80C 65 " | od 3 799 zł | 19 oferty | ||
Samsung QE-75Q80C 75 " | od 5 190 zł | 16 oferty | ||
Samsung QE-85Q80C 85 " | od 8 888 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-98Q80C 98 " | od 16 999 zł | 14 oferty |